• volg de Hippische Vereniging Epe op facebook
  • volg de Hippische Vereniging Epe op twitter
  • Contact

Nieuws

 
zondag 8 mei 2016

UITSLAG Gemeentekampioenschappen 2016 te EPE



GEMEENTEKAMPIOENEN:

 

Pony’s

 

Groentjes:

Zahra Lindi Malkus met Raffaela

Licht:

Jip Spruijt met Woodrow Carisbrook

Zwaar:

Lotte Schut met Sascha

Paarden

 

Licht:

Annemiek Bloemendaal met Fresia –A

 

Zwaar:

Denise Vonk met Turion K

 

 

UITSLAG

Dressuur BB pony's

 

Ring 1

Datum: 05-05-2016

Aanvang: 10:00

 

klasse BB proef 1

 

BB/A-BB/B, proef 1 (3 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Zahra-lindi Malkus

Raffaela

 

BB

B

1

Wet, PC

220

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Sophie Berkhoff

Pepper

 

BB

B

1

W.E.T., RV

191

3

Roos te Riele

Surprice vande Asheuvel

 

BB

B

1

W.E.T., RV

181

 

 

BB/C-BB/D, proef 1 (3 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Resa Klein Huiskamp

Bruni B

 

BB

D

1

 

193

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Nikita van Luyt

Sweet Emily's Daniela

 

BB

C

1

HV de Cannenburgh, PC

192

3

Reza Logtenberg

tonca

 

BB

C

1

Hippische Vereniging Epe, PC

191,5

 

 

Dressuur Pony's  B

 

Ring 1

Datum: 05-05-2016

Aanvang: 10:00

 

klasse B proef 3

 

B/B-B/C, proef 3 (5 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Amber Hulleman

Ten Ankers Arcafree

Vivienne's Vision Of Freedom

B

C

3

Wet, PC

198,5

2

Lotte Schut

Dreamboy

Woldberg's Bart

B

C

3

HV de Cannenburgh, PC

190

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Pieter Berkhoff

Fabio

--

B

B

3

Wet, PC

179,5

4

Laura Tiemens

Twister

Orlando

B

C

3

Wet, PC

175,5

5

Lois Vijge

Boris

Vader Onbekend

B

C

3

Wet, PC

174,5

 

 

B/D-B/E, proef 3 (8 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Nicole Brummel

De charleshoeve Ruby

 

B

D

3

Wet, PC

196

2

Vellerie Van Heerde

Cleopatra

Tinco

B

D

3

Wet, PC

192

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Jordin Van Apeldoorn

Superstar

--

B

D

3

Wet, PC

190,5

4

Daphne Steunenberg

Midras

--

B

D

3

HV de Cannenburgh, PC

190

5

Céline Van Bolhuis

Farina MD

Vader Onbekend

B

D

3

HV de Cannenburgh, PC

183,5

6

Anne Dijkkamp

Pandora of Tovie's Choice

Allacher

B

D

3

HV de Cannenburgh, PC

182,5

7

Ilse Dijkkamp

Puck

Vader Onbekend

B

D

3

HV de Cannenburgh, PC

180,5

8

Kim Te Riele

Fleur

Boy van de Asheuvel

B

D

3

Wet, PC

172

 

UITSLAG

 

Dressuur Paarden BB/B

 

Ring 2

Datum: 05-05-2016

Aanvang: 09:30

 

klasse BB proef 1, klasse B proef 3

 

BB/P-B/P, proef 3/1 (9 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

prc.

1

Juliette Oldenhof

Al capone sn

Al Cantino

B

P

3

Hippische Vereniging Epe, RV

72,33

2

Annemiek Bloemendaal

FRESIA-A

Odermus R

B

P

3

W.E.T., RV

67,00

3

Saskia De Ruiter

Mi Amigo

Vader Onbekend

B

P

3

Onder de Kastanje (PSV), Mensoc. RV

65,33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Sabina Mannai

Cribaldi's Cosmo

Gribaldi

B

P

3

HV de Cannenburgh, RV

63,00

5

Marit Vorsthof

Epina Colada

Lexicon

B

P

3

Hippische Vereniging Epe, RV

61,50

6

Nathalie Van Goor

Dymo

Vader Onbekend

B

P

3

HV de Cannenburgh, RV

59,33

7

Kimberly de Ruiter

Tissum

Phin Phin

BB

P

1

 

59,00

8

Marloes van Gortel

Zella

Majan's Sunny Boy

B

P

3

W.E.T., RV

58,33

9

Astrid Veenendaal

Dichette dbi

 

B

P

3

 

54,67

x

Petra Doets

Dessa

Viceroy T.

B

P

3

Berkenruiters (PSV), RV de

NG

 

UITSLAG

 

dressuur L1/L2

 

Ring 2

Datum: 05-05-2016

Aanvang: 11:08

 

klasse L1 proef 7, klasse L2 proef 11

 

L1/D-L1/E-L2/D-L2/E, proef 7/11 (6 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Jip Spruijt

Woodrow Carisbrooke

Peveril Peter Piper

L1

D

7

Horsthoekruiters, PC de

209

2

Florence Oldenhof

Kappuchino

Krimh Ox

L1

D

7

Hippische Vereniging Epe, PC

203,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Chantal Van Huffelen

Coelenhage`s Martello

Hamrik's Martell

L1

D

7

Wet, PC

193

4

Jasmijn de Beer

King Doedel Widikan

 

L2

D

11

HV de Cannenburgh, PC

190

5

Nicole Brummel

De Charleshoeve Catrin

Orielton Woodlark

L1

D

7

Wet, PC

186,5

6

Agnes Scholten

Chaos

Cadans

L1

E

7

Wet, PC

172

 

 

L1/P-L2/P, proef 7/11 (9 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Marion De Groot-Nieuwenhuis

Oxxer

Orchard Boginov

L1

P

7

Fasnaruiters (PSV), RV de

197

2

Miranda Borst

E-bamboo

Jazz

L2

P

11

Hippische Vereniging Epe, RV

190

3

Sabina Mannai

Pardoes

Kennedy

L1

P

7

HV de Cannenburgh, RV

188,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Nathalie Van Goor

Tjova

Bodo

L1

P

7

HV de Cannenburgh, RV

184

5

Diana Boom

Anna Diva

Oo Seven

L1

P

7

HV de Cannenburgh, RV

180,5

6

Bianca Steunenberg-De Haan

Unique

French Buffet

L2

P

11

HV de Cannenburgh, RV

175

7

Mila De Haan

Rinske

Ids 300

L2

P

11

HV de Cannenburgh, RV

173

8

Marlies Kasperink

Oberlina

 

L2

P

11

 

172

9

Lisa Van Beek

Novastar Z

Athlet

L1

P

7

W.E.T., RV

172

 

UITSLAG

 

UITSLAG

 

Dressuur klasse M/Z

 

Ring 2

Datum: 05-05-2016

Aanvang: 13:25

 

klasse M1 proef 15, klasse M2 proef 19, klasse Z1 proef 23, klasse Z2 cat.ABCDE proef 27 cat.P proef 27

 

M1/A-M1/B, proef 15 (1 combinatie)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Lotte Schut

Sascha

Zonnekamp's Dagmar

M1

A

15

HV de Cannenburgh, PC

185

 

 

M1/C-M1/D-M1/E, proef 15 (1 combinatie)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Mila De Haan

Tjova

Bodo

M1

D

15

HV de Cannenburgh, PC

168,5

 

 

M1/M2/P, proef 15 /19 (3 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Fleur Berkhof

Legner

-

M1

P

15

HV de Cannenburgh, RV

182,5

 

2

Denise Vonk

Turion K

Osmium

M2

P

19

HV de Cannenburgh, RV

181

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

Natasja Berghorst

Viva-liwanda

Stravinsky

M2

P

19

W.E.T., RV

Vrijw

 

 

Z1/P, proef 23 (1 combinatie)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

ptn.

1

Melissa Berghorst

Diva Diwanda

Oscar

Z1

P

23

W.E.T., RV

201

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG

 

Springen

 

Hoofdterrein 1

Datum: 05-05-2016

Aanvang: 15:15 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

klasse BB, klasse BB80, klasse BB90, klasse B, klasse L, klasse M, klasse Z

 

BB/A-BB/B-BB80/A-BB80/B-BB90/A-BB90/B-B/A-B/B-L/A-L/B-M/A-M/B-Z/A-Z/B (5 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

sptn1

stijl1

1

Zahra-lindi Malkus

Raffaela

 

BB

B

1

Wet, PC

0

76,5

2

Lotte Schut

Sascha

Zonnekamp's Dagmar

BB

A

1

HV de Cannenburgh, PC

0

71,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Pieter Berkhoff

Fabio

--

B

B

1

Wet, PC

12

67,5

x

Sophie Berkhoff

Pepper

 

BB

B

1

W.E.T., RV

Vrijw

 

 

Roos te Riele

Surprice vande Asheuvel

 

BB

B

1

W.E.T., RV

Vrijw

 

 

 

BB/C-BB80/C-BB90/C-B/C-L/C-M/C-Z/C (3 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

sptn1

stijl1

1

Amber Hulleman

Ten Ankers Arcafree

Vivienne's Vision Of Freedom

B

C

1

Wet, PC

0

72,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Lois Vijge

Boris

Vader Onbekend

BB

C

1

Wet, PC

12

68,5

3

Laura Tiemens

Twister

Orlando

BB

C

1

Wet, PC

12

67,5

x

Ilse Dijkkamp

Puck

Vader Onbekend

BB

D

1

HV de Cannenburgh, PC

Uit12

 

 

Jasmijn de Beer

King Doedel Widikan

 

BB

D

1

HV de Cannenburgh, PC

Uit2

 

 

Kim Te Riele

Fleur

Boy van de Asheuvel

B

D

1

Wet, PC

NG

 

 

 

BB/D-BB80/D-BB90/D-B/D-L/D-M/D-Z/D (7 combinaties)

 

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

sptn1

stijl1

1

Vellerie Van Heerde

Cleopatra

Tinco

L

D

1

Wet, PC

0

80,5

2

Jip Spruijt

Woodrow Carisbrooke

Peveril Peter Piper

M

D

1

Horsthoekruiters, PC de

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Nicole Brummel

De Charleshoeve Catrin

Orielton Woodlark

L

D

1

Wet, PC

4

74,0

4

Jordin Van Apeldoorn

Superstar

--

M

D

1

Wet, PC

4

 

5

Florence Oldenhof

Kappuchino

Krimh Ox

Z

D

1

Hippische Vereniging Epe, PC

12

 

 

 

BB/P-BB80/P-BB90/P-B/P-L/P-M/P-Z/P (7 combinaties)

 

<td valign="top" width="

Rang

Ruiter

Paard/Pony

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

Vereniging

sptn1

stijl1

1

Annemiek Bloemendaal

FRESIA-A

Odermus R

B

P

1

W.E.T., RV

4

78,5

2

Denise Vonk

Turion K

Osmium

B

P

1

HV de Cannenburgh, RV

4

67,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Marion De Groot-Nieuwenhuis

Oxxer

Orchard Boginov

BB

P

1